1 Competition Day
16-Feb-2020
2 Competition Day
23-Feb-2020
3 Competition Day
01-Mar-2020
4 Competition Day
15-Mar-2020
5 Competition Day
22-Mar-2020
6 Competition Day
29-Mar-2020
7 Competition Day
05-Apr-2020
8 Competition Day
22-Apr-2020
9 Competition Day
26-Apr-2020
10 Competition Day
03-May-2020
1 Competition Day |
16-Feb-2020 |
||||||
AKADIMIA PODOSFAIROU CHAMPIONS IPsONA LEMESOU |
|
1-2 |
|
NEA SALAMINA AMMOCHOSTOU - ARTOPOIEIA PIRGOS | ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ |
|
More |
GEROSKIPOU FC |
|
2-0 |
|
APOLLON Limpiώn | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ |
|
More |
2 Competition Day |
23-Feb-2020 |
NEA SALAMINA AMMOCHOSTOU - ARTOPOIEIA PIRGOS |
|
1-1 |
|
GEROSKIPOU FC | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ |
|
More |
LAKATAMIA F.C. |
|
8-0 |
|
AKADIMIA PODOSFAIROU CHAMPIONS IPsONA LEMESOU | ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ |
|
More |
3 Competition Day |
01-Mar-2020 |
GEROSKIPOU FC |
|
1-0 |
|
LAKATAMIA F.C. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ |
|
More |
APOLLON Limpiώn |
|
7-1 |
|
NEA SALAMINA AMMOCHOSTOU - ARTOPOIEIA PIRGOS | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ |
|
More |
4 Competition Day |
15-Mar-2020 |
LAKATAMIA F.C. |
|
11:00 |
|
APOLLON Limpiώn | ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ |
|
More |
AKADIMIA PODOSFAIROU CHAMPIONS IPsONA LEMESOU |
|
11:00 |
|
GEROSKIPOU FC | ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ |
|
More |
5 Competition Day |
22-Mar-2020 |
NEA SALAMINA AMMOCHOSTOU - ARTOPOIEIA PIRGOS |
|
11:00 |
|
LAKATAMIA F.C. | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ |
|
More |
APOLLON Limpiώn |
|
11:00 |
|
AKADIMIA PODOSFAIROU CHAMPIONS IPsONA LEMESOU | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ |
|
More |
6 Competition Day |
29-Mar-2020 |
NEA SALAMINA AMMOCHOSTOU - ARTOPOIEIA PIRGOS |
|
11:00 |
|
AKADIMIA PODOSFAIROU CHAMPIONS IPsONA LEMESOU | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ |
|
More |
APOLLON Limpiώn |
|
11:00 |
|
GEROSKIPOU FC | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ |
|
More |
7 Competition Day |
05-Apr-2020 |
GEROSKIPOU FC |
|
11:00 |
|
NEA SALAMINA AMMOCHOSTOU - ARTOPOIEIA PIRGOS | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ |
|
More |
AKADIMIA PODOSFAIROU CHAMPIONS IPsONA LEMESOU |
|
11:00 |
|
LAKATAMIA F.C. | ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ |
|
More |
8 Competition Day |
22-Apr-2020 |
LAKATAMIA F.C. |
|
16:00 |
|
GEROSKIPOU FC | ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ |
|
More |
NEA SALAMINA AMMOCHOSTOU - ARTOPOIEIA PIRGOS |
|
16:00 |
|
APOLLON Limpiώn | ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ |
|
More |
9 Competition Day |
26-Apr-2020 |
GEROSKIPOU FC |
|
11:00 |
|
AKADIMIA PODOSFAIROU CHAMPIONS IPsONA LEMESOU | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ |
|
More |
APOLLON Limpiώn |
|
11:00 |
|
LAKATAMIA F.C. | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ |
|
More |
10 Competition Day |
03-May-2020 |
LAKATAMIA F.C. |
|
11:00 |
|
NEA SALAMINA AMMOCHOSTOU - ARTOPOIEIA PIRGOS | ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ |
|
More |
AKADIMIA PODOSFAIROU CHAMPIONS IPsONA LEMESOU |
|
11:00 |
|
APOLLON Limpiώn | ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ |
|
More |